ÕPI SUPPAMA HIIT VÕI YOGAFUNC INSTRUKTORIKS

meil on kõige lahedamad ja trendikamad trennikontseptsioonid

Suppama Fitmat treeningud on intensiivsed aga lõbusad 45-minutilised kogukehatreeningud, mis parandavad lihasjõudu ja -vastupidavust ning arendavad koordinatsiooni ja tasakaalu. See on vinge mix aeroobsetest ja anaeroobsetest harjutustest, mis põletab efektiivselt kaloreid ning kui trennis käia korrapäraselt, on tugev keskkere ja ilus lihastoonus garanteeritud. Ja seda kõike põhimõtteliselt lõbutsemas käies. Suppama pakub kõige täiuslikumaid Fitmat treeningute kontseptsioone ja varustust tänasel turul ning meie treeninguid on tänaseks alustatud juba ka Rootsis ja Norras.

MEILT SAAD KÕIK VAJALIKUD TÖÖRIISTAD, ET EDUKALT TRENNIDEGA ALUSTADA:

SUL ON SOOV ALUSTADA SUPPAMA TREENINGUTEGA OMA SPORDIKLUBIS VÕI UJULAS?

TULEVAD ÜRITUSED

Minu spordiklubi tahab alustada Suppama trennidega, kuidas edasi?

If you know of a facility that might be interested in hosting a Suppama® Instructor Training, ask the potential host to visit suppama.com and click on “Become Suppama Instructor” Under “Invite us over” the facility can submit a form with all their information. If there is adequate demand in the area and if the facility meets the minimum requirements, they will be contacted by a Suppama Team member.

Kas Suppama instruktorite järele on nõudlus?

Jah, täna juba on! Mitte ainult ei ole olemasolev nõudlus, vaid võite ka ise kergesti nõudlust luua. Mitmed Suppama instruktorid on juba loonud nõudlust oma piirkondades tutvustades seda uudset treeningmeetidit, sest see pole senini olnud enamustes kohtades inimeste jaoks kättesaadav. Kui info levib, et need ägedad trennid on nüüdsest inimeste jaoks mugavas kauguses saadval siis loomulikult hakkavad inimesed tahtma seda proovida. Viimsi SPA Spordiklubis on kuus korda nädalas toimuvad trennid tihti kuni kaks nädalat ette välja müüdud! Suvisel ajal on sisetingimustes mõistagi vaiksem aga see on sisuliselt ainult kaks kuud 🙂

Kuidas ma saan Suppama instrukotriks?

Esimene samm selles suunas on osaleda Suppama HIIT või Suppama YOGAFUNC instruktorite treeningul. Et näha tulevaid treeninguid ja asukohti tuleks külastada meie kodulehel instruktorite treeningu alamlehte või jälgida meie üritusi Facebookilehel. Treeningul saavad osaleda kõik vähemalt 18. aastased naised ja mehed. Otseseid eeldusi peale sobiva füüsilise vormi ja vastupidavuse Suppama HIIT instruktoriks saamisel ei ole.

Millised on eeldused/tingimused?

Treeningul saavad osaleda kõik vähemalt 18. aastased naised ja mehed. Osalejatel võiks olla, kuid ei pea olema olemas rühmatreeningute andmise kogemus. Otseseid eeldusi peale sobiva füüsilise vormi ja vastupidavuse Suppama HIIT instruktoriks saamisel ei ole.

Kuidas ma registreerun instruktori treeningule?

Selleks, et Suppama instrukorikoolitusele registreerida tuleb meie kodulehelt või Facebookilehelt üles otsida Sinule sobiva asukoha ja kuupäevaha treening ning soetada endale pääse. Koolituse eest on võimalik tasuda kas krediitkaardi või SEB ja Swedbanki pangalinkide vahendusel.

Mis saab peale koolitusele registreerimist edasi?

Peale koolitusele registreerumist ja makse sooritamist saate oma meiliaadressile tellimuse kinnituse. Edasise info saamiseks lisage end sama ürituse “attending” nimekirja meie Facebookilehel kuhu postitatakse kogu oluline info seoses eelseisva koolitusega.

Mis juhtub peale koolitust? Millal ma võin alustada Suppama treeningute läbiviimisega?

Peale koolituse edukat läbimist võid Sa alustada treeningutega kohe kui tunned ennast mugavalt ja valmis. Iga instruktor saab alustada trennidega iseseisvalt omades selleks kohta ja soetades vajaliku varustuse või viia läbi Suppama treeninguid mõne juba alustanud SPA / spordiklubi / ujula palgal.  Kuigi instruktorikoolitusel õpetatakse Sulle kuidas edukalt tunde läbi viia ja treeningkavadest kinni pidada siis võid Sa ikkagi vajada veidi aega iseseisvaks harjutamiseks muusikaga.

Mida instruktorikoolitusele kaasa võtta ja selga panna?

Pane selga tavaline trenni/jõusaaliriietus, mida Sa ei karda märjaks teha. Kaasa tuleks võtta vahetusriideid (soovitavalt mitu komplekti), käterätik/saunalina, joogivett, tervislikku näksimist ja lõunasöök (võimalik osta ka kohapealt). Kuigi meie poolt on ka instruktori töövihik siis võta kaasa veel pliiats, et teha märkmeid koolituse ajal.

Kas koolituse ajal tohib filmida ja/või pildistada?

Piltide tegemine on lubatud. Video lubatud ei ole ja vajadusel peaks selleks küsima instrukori luba.

Registreerusin koolitusele aga selgus, et ei saa osaleda. Mis nüüd saab?

Kui meil õnnestub Sinule kuulunud koht kellelegi teisele anda siis saame Sinu raha tagastada peale koolituse toimumist 14 päeva jooksul. Kui esialgselt Sinule kuulunud koht koolitusel jääb tühjaks siis kahjuks raha tagastamisele ei kuulu.

Pean lahkuma koolituselt enne koolituspäeva lõppu. Kas ma saan ikkagi oma sertifikaadi?

Kui Sa tead, et pead lahkuma varem siis me soovitame tungivalt tulla koolitusele mõni teine kord kui on võimalik see täismahus kaasa teha. Soovime hoida oma treeningute kvaliteeti kõrgel tasemel ja peame olema kindlad, et kõik olulised osad koolitusest on läbitud enne kui osaleja lahkub. Treeningpäev on pikk ja intensiivne ning sisaldab rohkem infot uutele instruktoritele. Kui Sa lahkud varem siis ei pruugi Sa tunda ennast iseseisvalt alustades ettevalmistatuna. Suppama instruktor otsustab case-by-case, kas võid lahkuda kuni 30 minutit enne koolituspäeva lõppu ja saada siiski instruktoritunnistuse.

We are not inventors. We just want to make things better!