Suppama Jooga treening
18762
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18762,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

SUPPAMA JOOGA TREENING


Suppama JOOGA on populaarse YOGAFUNC fitness jooga uus ja veel lõbusam veepealne versioon. Kõlab päris hullumeelselt, mis? Suppama Jooga on suurepärane keha-, meele- ja tasakaalutreeningu kombinatsioon, mida viiakse läbi värske õhu käes ja vee peal asetsevatel fitness laudadel – Fitmattidel. Jooga treening mõjub lõõgastavalt, kuid samas ergastavalt ja tekitab lõpuks hea enesetunde ning toob kaasa positiivseid emotsioone.

TRENNI KIRJELDUS


Suppama YOGAFUNC treening pakub täiuslikku kombinatsiooni keha-, meele- ja tasakaalutreeningust ning süstib läbi lõbusa proovilepaneku positiivseid emotsioone igasse inimesse. Ashtanga jooga baasliigutustel põhinev treening sujub kaasahaarava muusika saatel, pannes ühteaegu proovile SINU painduvuse, tasakaalu, koordinatsiooni ja muidugi lihasjõu.

Suppama Yogafunc sobib igal tasemel joogahuvilisele, treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest Fitmattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile.


🚩
Trenn toimub Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) välibasseinil. Kohal palume olla 10 min varem. Treening kestab ca 45 minutit.

Riietus: selga ilmastikule vastavad spordiriided. Kaasa vahetusriided, sest kuivaks jäämine õnnestub ainult neil, kes trenni korralikult kaasa ei tee 😉

Trenn on füüsiline ja korralikult kaasa tehes külm ei hakka. Trenn jääb ära ainult väga halva ilma korral ning anname sellest Facebooki ürituse kaudu kindlasti ka osalejatele teada.


Pileti
 saad osta meie veebipoest valides sobiva kuupäeva ning kellaaja ning sellele järgneb juba tavapärane checkout pangalinkide kaudu.

Eelbroneeritud pilet sisaldab: pääsu basseinialale, mugavaid riietumis- ja pesemisvõimalusi ning loomulikult linna parimat suvetrenni.


Küsi meilt ka Suppama YOGAFUNC trenne Sinu Tallinnas toimuva ürituse jaoks. Kui Sul on omal vahva veekogu välja pakkuda siis võime Sinu juurde Suppama tulla küll 
😉 Suppama Fitmat treeningud Nõmme Spordikeskuses sobivad hästi sünnipäeva, poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, firma suvepäeva vms tähistamiseks.


Hea trenni jaoks leiab põhjuse alati!

BRONEERI AEG SIIT

NB! Sel hooajal on Nõmme Spordikeskuse välibasseinil Suppama Fitmat trennid ajutiselt peatatud, kuna Nõmme Spordkeskuse välibasseinis teostatakse põhjalikke renoveerimistöid. Huvilistele anname kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel teada, kui renoveerimistööd on tehtud ning trennidega saab uuesti jätkata.

Kui Teil on soov Suppama HIIT basseinitrenni oma seltskonnaga mõnes teises sise- või välisbasseinis läbi viia, siis võtke meiega julgelt ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

 

Regulaarsetest FITMAT sisebasseinitreeningutest saab osa võtta näiteks Tallinna Kalev SPA-s ja Viimsi SPA-s, Tabasalu Spordikompleksis ning sellest aastast ka Türi Rahvaspordi Majas. Treeningutes osalemiseks piisab Teil lihtsalt vastava keskusega ühendust võtta ja endale sobiv trenniaeg broneerida.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

SUP laudadel on lõbus sõpradega aega veeta

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!