SUPPAMA HIIT TREENING


Suppama HIIT on lõbus, kuid samas kõrge intensiivsusega kogukeha intervalltreening basseinis asetsevatel fitness laudadel – Fitmattidel. Treening parandab lihasvastupidavust ja -jõudu, arendab koordinatsiooni ja tasakaalutunnetust ruumis ning põletab efektiivselt kaloreid. Suppama HIIT treening mõjub ka tervistavalt, sest seda viiakse läbi värskes õhus ja mõnusa temperatuuriga vee peal. Vette kukkumine mõjub selle trenni juures värskendavalt, seega saab olla vaid boonuseks.

TRENNI KIRJELDUS


SUPPAMA HIIT treeningus oleme kombineerinud veepinnal tasakaalu hoidmise intensiivse kogu keha treeninguga, mille tulemuseks on äärmiselt tõhus ning lõbus cross-training. See trenn sobib küll kõigile, aga paneb proovile ka kõige suuremad trennifanatid. Kui sa oled püsiv, siis aegamisi on tugev keskkere ja ilus lihastoonus garanteeritud. Ja seda kõike põhimõtteliselt lõbutsemas käies. 
Treenitakse jalgu, tuharat, kõhtu, selga, käsi, rinda, õlga, teeme hea portsu kardiovaskulaarset treeningut, arendatakse tasakaalu ja kehatunnetust ning isegi venitatakse ja lõdvestutakse treeningu lõpus.


SUPPAMA HIIT sobib igal tasemel liikumishuvilisele, treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest Fitmattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile.


🚩
Trenn toimub Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) välibasseinil. Kohal palume olla 10 min varem. Treening kestab ca 45 minutit.

Riietus: selga ilmastikule vastavad spordiriided. Kaasa vahetusriided, sest kuivaks jäämine õnnestub ainult neil, kes trenni korralikult kaasa ei tee 😉

Trenn on füüsiline ja korralikult kaasa tehes külm ei hakka. Trenn jääb ära ainult väga halva ilma korral ning anname sellest Facebooki ürituse kaudu kindlasti ka osalejatele teada.


Pileti
 saad osta meie veebipoest valides sobiva kuupäeva ning kellaaja ning sellele järgneb juba tavapärane checkout pangalinkide kaudu.

Eelbroneeritud pilet sisaldab: pääsu basseinialale, mugavaid riietumis- ja pesemisvõimalusi ning loomulikult linna parimat suvetrenni.


Küsi meilt ka Suppama HIIT trenne Sinu Tallinnas toimuva ürituse jaoks. Kui Sul on omal vahva veekogu välja pakkuda siis võime Sinu juurde Suppama tulla küll 
😉 Suppama Fitmat treeningud Nõmme Spordikeskuses sobivad hästi sünnipäeva, poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, firma suvepäeva vms tähistamiseks.


Hea trenni jaoks leiab põhjuse alati!

BRONEERI AEG SIIT

BRONEERIMINE


Suppama HIIT treeningus osalemine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast vastavalt Suppama HIIT treening, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid Suppama HIIT trenni teha muul ajal oma seltskonnaga või ettevõtte suveürituse raames, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.ee või helistades +372 5858 0905.

SUP laudadel on lõbus sõpradega aega veeta

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!