SUP Müraka matk Pirita jõel
18748
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18748,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

SUP MÜRAKA MATK PIRITA JÕEL


Suppama SUP Müraka matk Pirita jõel on sellel suvel kindlasti uus ja ainulaadne kogemus, mida proovida, kuna tegemist on nii uue, kuid ootamatult lõbusa tegevusega. 
Esmapilgul hiiglaslikult suur SUP Mürakas sobib igale seltskonnale, ka tüdrukutele, sest hea rütmi ja kööstöö saavutamisel on sellega väga lihtne manööverdada ning lustida. Eriti värskendav ning lõbus tiimitöö harjutamise võimalus, mida tasub kindlasti proovida. 

MATKA KIRJELDUS


Head sõpruskonnad, perekonnad ja kollektiivid, haarake oma sõbrad ning pere kaasa ja tulge avastage looduskaunist Pirita jõge hiiglasliku, kuid lõbusa Suppama SUP Müraka peal. Üks SUP Mürakas on mõeldud 6️⃣-8️⃣ liikmelisele seltskonnale. Jah, terve Mürakas on Teie päralt või koguni kaks tükki kui teid on rohkem (12-16)! SUP Mürakas on lõbus ja sportlik võimalus sõprade ning kolleegidega aega veeta. Tegemist on väga hea väljakutsega tiimitöö harjutamiseks.


SUP Müraka matk kulgeb mööda kaunist Pirita jõge ja ilusa ilmaga on võimalik nina ka muuli vahelt välja pista ning nautida kaunist päikeseloojangut või laevalaine surfi. Aega jääb looduse nautimiseks, jutustamiseks ja paraja füüsilise koormuse saab samuti. Saladuskatte all võib öelda, et suppamine treenib hästi kõhu- ja kerelihaseid, kuid Müraka peal saate veel topeltkoormuse, sest Mürakal on mängus peale Sinu enda ka kogu tiimi tasakaal 🙂 Nalja saab palju!🤞


Kogunemine ja matka alguspunkt on Pirita Tervisespordi maja (aka Pirita Velodroom, Rummu tee 3) all jõe ääres. Olenevalt grupist võib matka kestvuseks arvestada ca 2 tundi.


Riietus: selga ilmastikule vastavad sportlikud riided. Igaks juhuks võib kotti pista ka vahetusriided, kui matkal on tekkinud tahtlik/tahtmatu soov vette sulpsata 😉


Pileti
 saad osta meie veebipoest valides sobiva kuupäeva ning kellaaja ning seejärel juba tavapärane checkout pangalinkide kaudu.


Küsi meilt julgelt Müraka-matku ka muul ajal ja muudel veekogudel või rendi Mürakas oma seltskonnale päevaks või suisa nädalavahetuseks.

BRONEERI AEG MATKALE MEIE UUELT KODULEHELT:

BRONEERIMINE


SUP matkal osalemine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast sobiv SUP matk, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid SUP matka oma seltskonnaga mõnel teisel kaunil veekogul läbi viia, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

SUP laudadel on lõbus sõpradega aega veeta

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!