SUP matkad
SUP matk, supi matk, matk
18734
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18734,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

SUP matkad

 

Naudi ehtsat lõõgastust otse looduse südames


Tee oma suvi põnevamaks ja avasta Eestimaa loodust SUP laual. Õpi tundma seni avastamata ja muidu ligipääsmatuid kohti kvaliteetse varustuse ning kogenud instruktoriga. Suppamine on lihtne ja sobib igas vanuses inimestele ning selle saab igaüks kiirelt selgeks.


Tule toredale SUP matkale Pirita ja Ahja jõele või võta meiega ühendust, kui soovid oma seltskonnaga privaatselt mõne teise kauni veekogu peale matkama minna.

SUP matk Pirita jõel

SUP matk Pirita jõel

SUP Müraka matk Pirita jõel

SUP Müraka matk Pirita jõel

SUP matk Ahja jõel

SUP matk Ahja jõel

BRONEERI AEG MATKALE MEIE UUELT KODULEHELT:

BRONEERIMINE


SUP matkal osalemine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast huvipakkuv SUP matk, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid oma seltskonnaga mõne teise kauni veekogu peale matkama minna, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

Matk looduses aerusurfi laudadel

  • Stabiilsed SUP lauad

    Meie nägusad SUP lauad on kerged, kuid samas jäigad ja stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ja mugavad.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama kogenud instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!