SUP matk Pirita jõel
18727
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18727,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

SUP MATK PIRITA JÕEL


Pirita jõgi on Harjumaa üks suuremaid ja ilusamaid jõgesid. Pirita jõe ürgorg on äärmiselt maaliline koht Tallinna külje all, kus leidub üllatavat mitmekesisust. Alamjooksu alumises osas, Väo külast alates, voolab jõgi väga maalilises ja arvukalt looklevas orus, mis Narva maanteest kuni Pirita kloostri juures oleva maantesillani on võetud looduskaitse alla.

SUP matk Pirita jõel ja merre suubuval lahel on suurepärane võimalus veeta oma õhtupoolik looduses, nautida head seltskonda, surfida merelainetel ja päeva lõpuks lõõgastuda kauni päikeseloojangu saatel. Peale pikka tööpäeva pole sellest midagi värskendavamat. Haara oma sõbrad kaasa ja tule naudi – ära maga ilusat suveilma maha, kuni seda on antud!

MATKA KIRJELDUS


Tule lülita ennast argimuredest välja ja naudi lõõgastavat SUP matka värskes õhus. Matk kulgeb mööda kaunist Pirita jõge ja kui ilm lubab, siis matka lõpupoole suppame veidi ka mere lainetes. Aega jääb looduse nautimiseks, jutustamiseks ning paraja füüsilise koormuse saab samuti. Saladuskatte all võib öelda, et suppamine treenib hästi kõhu- ja kerelihaseid 🙂 Heaolutunne ja positiivne meel matka lõpus on garanteeritud.🤞


Pole varem SUP lauda proovinud? Pole probleemi – meie matkajuht teeb asja sulle enne matka ilusti selgeks


Kogunemine ja matka alguspunkt on Pirita Tervisespordi maja (aka Pirita Velodroom, Rummu tee 3) all jõe ääres. Olenevalt grupist võib matka kestvuseks arvestada ca 2 tundi.


Riietus: selga ilmastikule vastavad sportlikud riided. Igaks juhuks võib kotti pista ka vahetusriided, kui matkal on tekkinud tahtlik/tahtmatu soov vette sulpsata 😉


Pileti
 saad osta meie veebipoest valides sobiva kuupäeva ning kellaaja ning seejärel juba tavapärane checkout pangalinkide kaudu.


Küsi meilt ka SUP matkasid Sinu ürituse jaoks, Sinu ajal ja Sinu kohas, sest me võime Sinu juurde tulla küll 😉 SUP matkad sobivad hästi sünnipäeva, poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, firma suvepäeva vms toreda tähistamiseks.


Hea matka jaoks leiab põhjuse alati!

BRONEERI AEG MATKALE MEIE UUELT KODULEHELT:

BRONEERIMINE


SUP matkal osalemine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast sobiv SUP matk, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid SUP matka oma seltskonnaga mõnel teisel kaunil veekogul läbi viia, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

SUP laudadel on lõbus sõpradega aega veeta

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!