SUP matk Ahja jõel
18720
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18720,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

SUP MATK MAALILISEL AHJA JÕEL


Ahja jõgi on tuntud kui Lõuna-Eesti üks ürgsemaid ja maalilisemaid jõgesid. Tegemist on kindlasti ühe populaarseima ja kauneima veematka lõiguga Eestis. Ahja jõge iseloomustavad liivakivipaljandid, taevaskojad, koopad, jõe ülevoolud, väikesed veelangused ja kärestikud. Parim viis selle kauni jõe erinevate lõikude avastamiseks on just SUP laual. Kui soovid veidi puhata ja nautida loodust, siis Ahja jõgi on just õige koht kuhu oma siht seada.

Tule naudi vaikust, linnulaulu, vee vulinat ja lummavaid vaateid!

MATKA KIRJELDUS


Mis saaks olla parem tegevus kui üks lõõgastav ja lõbus SUP matk värskes õhus liivapaljanditega kaunistatud Ahja jõel. Õige vastus on, et ega vist ei saakski – tule veendu ise! SUP matk on sobilik kõigile, sest kasutame matkadel samu laudu, mida kasutame ka SUP joogas. SUP joogas seisavad inimesed meie SUP laudadel pea peal ja me ei näe põhjust, miks Sina ei peaks kahel jalal hakkama saama 
🙂 Kohapeal viime läbi ka suppamise algkoolituse ning anname näpunäiteid kogu matka vältel.


Alustame matka Koorverest ja lõpetame Kiidjärve vesiveski juures, mis on Skandinaavia üks suurimaid vesiveskeid. Kokku läbime põneval ja käänulisel jõel 8 km, kuhu jääb mitmeid lummavaid liivakivipaljandeid, millest kõrgeim on Alliku kalju (kuni 16 m lai). Väga suur tõenäosus on seal kohata Eestimaa ühte värvikirevamat sulelist – kaunist jäälindu. Toredaid elamusi pakuvad kõigile jõukohased väikesed veelangused ja kärestikud. Matka keskel või lõpus on võimalik pidada pikniku. Olenevalt grupist tuleks matka kestvuseks arvestada ~3 tundi.


Selga ilmastikule vastavad trenniriided ning kaasa igaks juhuks ka vahetusriided 
🙂 Muide vesi on juba täitsa soe – ausõna! 😀


Matkapass tuleb soetada meie veebipoest või broneerida koht matkale emaili teel info@suppama.com ning tasuda enne matka algust kohapeal.

Kohti on saadaval vaid 12.


Küsi meilt kindlasti Ahja SUP matkasid ka eraüritusena oma seltskonnale, kollektiivile või perele teie poolt soovitud ajal ja me anname endast parima, et teid ühe toreda matkaga rõõmustada. SUP matkad sobivad hästi sünnipäeva, poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, firma suvepäeva vms toreda tähistamiseks.


Hea matka jaoks leiab põhjuse alati!

BRONEERI AEG MATKALE MEIE UUELT KODULEHELT:

BRONEERIMINE


SUP matkal osalemine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast sobiv SUP matk, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid SUP matka oma seltskonnaga mõnel teisel kaunil veekogul läbi viia, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

SUP laudadel on lõbus sõpradega aega veeta

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!