SUPPIDE RENT
Suppama rendib SUP-laudu, mis on sobilikud eelkõige alustavatele või veel vähese kogemusega suppajatele, kes soovivad iseseisva matka ette võtta. Kasutame samu laudu oma jooga tundides ning SUP polos, mis tähendab seda, et lauad on laiad, stabiilsed, manööverdatavad ja liiguvad ka päris hästi edasi.
SUP rent, supi rent, sup varustuse rent, sup laenutus, aerulaua rent, aerulaua laenutus
16146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16146,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563

KUIDAS SUP-LAUDU RENTIDA?

LAE ALLA ÄPP

Lae Suppama äpp alla Play Store’ist / App Store’ist või mine app.suppama.com

LOGI SISSE / REGISTREERI

Loo endale konto valideerides seda mobiilinumbri abil. (või logi sisse kui oled juba registreerunud). Äpi kasutamiseks on vajalik jagada kasutaja asukohainfot, et leida üles lähim rendiautomaat ja üritused .

BRONEERI SUPID

Vali laudade arv (maksimaalselt 2 lauda kasutaja kohta), soovitud rendiperioodi algusaeg ning kestvus ning suundu maksma. Maksekaardi info lisamine või muutmine on alati võimalik kasutaja seadete all. Peale makse kinnitamist saadetakse kasutaja telefoninumbrile info kapi numbri ja 4-kohalise PIN-koodiga.

MINE AUTOMAADI JUURDE

Valitud automaadini jõudmiseks tuleks võimaldada ligipääs asukohainfole ja järgida kaardirakenduse juhiseid.  Automaadini jõudes on vaja automaadi ekraanile sisestada registreeritud telefoninumber ja sõnumiga saadud 4-kohaline PIN kood,

VARUSTUSE VÕTMINE

Peale broneeringudetailide sisestamist avaneb SUP-lauda, reguleeritava pikkusega aeru ning ohutusvesti sisaldava kapi uks automaatselt. Kappi on võimalik jätta ka oma isiklikud asjad, mida kasutaja vee peale kaasa võtta ei soovi. Võta varustus välja ettevaatlikult ning ära lase sel kukkuda. Peale varustuse välja võtmist sulge kindlasti uks.

VARUSTUSE TAGASTAMINE

Tagasta varustus tervelt ja puhtalt, et järgmised kasutajad saaksid seda samuti nautida. Varustuse tagastamiseks aktiveeri ekraanilt skänner ja tõsta oma aer skänneri juurde – peale piiksu avaneb sama numbriga uks, millest aer pärit on ehk sama numbriga märgistatud varustus läheb alati vastava numbriga kappi tagasi. Võta välja oma isiklikud asjad ja aseta SUP-laud, aer ja ohutusvest selleks ettenähtud kohtadele. Sule uks ning naudi päeva jätku! Edukast varustuse tagastamisest teavitab kasutajat ka Suppama äpp.

BRONEERIMINE


SUP laudade ja meeskonna SUP Mürakate rentimiseks või SUP Polo mängu tellimiseks saate võtta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com


SUP LAUA RENT

 

Rendime kergeid ja kvaliteetseid täispuhutavaid SUP laudu. Võimalik on rentida päevaks või terveks nädalavahetuseks.

 

SUP lauad on ideaalsed jõe, järve või mere peal lustimiseks, uute kohtade avastamiseks, nii väiksema kui suurema seltskonnaga. Tänu täispuhutava SUP laua kompaktsusele on seda mugav seljakotis hoiustada ja igale poole kaasa võtta.

 

Rent sisaldab SUP lauda, aeru, pumpa ja ohutusvesti.


SUP MÜRAKA RENT

 

Rendime suuri meeskonna SUP laudu Mürakaid, mille peale mahub korraga suppama 6-8 inimest.

 

See on mõnus aktiivne tegevus, mis paneb lõbusas vormis proovile seltskonna koostöövõime. SUP Mürakatega on hea võimalus viia läbi väiksemat sorti võistlusi ja samaaegselt teha efektiivselt trenni.

 

Rentida saab korraga kuni kaks SUP Mürakat.


SUP POLO RENT

 

Lõbusa ja adrenaliinirohke pallimängu SUP Polo mängimiseks pakume võimalust rentida SUP Polo mängu koos varustuse ja instruktoriga teie vee ääres toimuvale suveüritusele.

 

SUP Polo on lõbus meeskondlik pallimäng vee peal asetseva väljaku keskel, mida mängitakse SUP laudadel kolm-kolme vastu kaks 10-minutilist poolaega. Palli saab suunata ja visata spetsiaalsete SUP Polo aerudega. Mängu eesmärk on palli väravasse lüüa ja seda rohkem kordi kui vastased.

 

SUP Polo on lõbus ja põnev mäng nii osalejate kui ka pealtvaatajate jaoks.

Suppama SUP rent on lihtne ja mugav

 • Suppama lauad

  Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

 • SUP ei võta ruumi

  Suppama aerusurfilauad on täispuhutavad, mis teeb nende transportimise ülimalt mugavaks, sest kokkurullituna on laua mõõtmed väga kompaktsed. Täispuhutuna on laua kaal ainult 10-11kg.

 • SUVE PARIMAD ELAMUSED

  Romantilised ja värskendavad päikesetõusu ning päikeseloojangu retked - kas Sulle meeldiks seda kogeda? Tule ja veendu selle ilus ise, sest kahetseda saab ainult proovimata jätmist!

TÄHTIS TEADA ENNE KUI RENDID:

 1. Kasutaja on kohustatud broneeringuperioodi eest tasuma esimese tunni eest 15EUR’i ja iga järgneva broneeritud tunni eest 10EUR’i.
 2. Broneeringuperioodi ületades rakendub kõrgendatud teenustasu 25EUR’i tunni kohta, sest oma kasutuskorda võivad oodata järgmised Kasutajad
 3. Broneeringuperiood saab olla maksimaalselt 6 tundi pikk
 4. Kui varustust ei ole tagastatud 6 tunni jooksul edastatekse kasutajale hoiatus SMS’i teel, mis on nähtav ka mobiilirakenduses.
 5. Kui Kasutaja ei tagasta varustust peale hoiatust on õigus Suppamal sisse nõuda varustuse väärtus 850EUR’i komplekti eest.

Kõikide kasutustingimustega tutvumiseks külasta  TERMS & CONDITIONS lehekülge.