SUPPIDE RENT

Meie rendivarustus

 

Suppama pakub kvaliteetset, taskukohast ja mobiilset renditeenust üle Eesti. Rendime kergeid ja mugavaid Suppama aerusurfilaudu, suuri võistluslikke meeskonna SUP laudu Mürakaid ning muidugi pakume teie suveüritustele ka lõbusat ja adrenaliinirohket SUP Polo mängu koos instruktoriga.

 

Rentimine on hea võimalus teha oma kodumaine suvepuhkus meeldejäävaks või üllatada oma sõpru ja pereliikmeid vahva aktiviteediga.

Kõik need tegevused on super meelelahutuseks nii eraisikutele oma suve vürtsitamiseks, kui ka ettevõtetele erinevate firmaürituste, suvepäevade aktiivsemaks muutmisel.


SUP LAUA RENT

 

Rendime kergeid ja kvaliteetseid täispuhutavaid SUP laudu. Võimalik on rentida päevaks või terveks nädalavahetuseks.

 

SUP lauad on ideaalsed jõe, järve või mere peal lustimiseks, uute kohtade avastamiseks, nii väiksema kui suurema seltskonnaga. Tänu täispuhutava SUP laua kompaktsusele on seda mugav seljakotis hoiustada ja igale poole kaasa võtta.

 

Rent sisaldab SUP lauda, aeru, pumpa ja ohutusvesti.


SUP MÜRAKA RENT

 

Rendime suuri meeskonna SUP laudu Mürakaid, mille peale mahub korraga suppama 6-8 inimest.

 

See on mõnus aktiivne tegevus, mis paneb lõbusas vormis proovile seltskonna koostöövõime. SUP Mürakatega on hea võimalus viia läbi väiksemat sorti võistlusi ja samaaegselt teha efektiivselt trenni.

 

Rentida saab korraga kuni kaks SUP Mürakat.


SUP POLO RENT

 

Lõbusa ja adrenaliinirohke pallimängu SUP Polo mängimiseks pakume võimalust rentida SUP Polo mängu koos varustuse ja instruktoriga teie vee ääres toimuvale suveüritusele.

 

SUP Polo on lõbus meeskondlik pallimäng vee peal asetseva väljaku keskel, mida mängitakse SUP laudadel kolm-kolme vastu kaks 10-minutilist poolaega. Palli saab suunata ja visata spetsiaalsete SUP Polo aerudega. Mängu eesmärk on palli väravasse lüüa ja seda rohkem kordi kui vastased.

 

SUP Polo on lõbus ja põnev mäng nii osalejate kui ka pealtvaatajate jaoks.

VALI SOBIV RENDITOODE SIIT

BRONEERIMINE

SUP laudade ja SUP Müraka rentimine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali renditoodete nimekirjast huvipakkuv toode, mida soovid rentida. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning märkida toote kogus. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.


SUP laudade ja meeskonna SUP Mürakate rentimiseks või SUP Polo mängu tellimiseks saate võtta meiega ühendust ka e-maili teel info@suppama.ee või helistades +372 5858 0905.

Suppama SUP rent on lihtne ja mugav

  • Suppama lauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • SUP ei võta ruumi

    Suppama aerusurfilauad on täispuhutavad, mis teeb nende transportimise ülimalt mugavaks, sest kokkurullituna on laua mõõtmed väga kompaktsed. Täispuhutuna on laua kaal ainult 10-11kg.

  • SUVE PARIMAD ELAMUSED

    Romantilised ja värskendavad päikesetõusu ning päikeseloojangu retked - kas Sulle meeldiks seda kogeda? Tule ja veendu selle ilus ise, sest kahetseda saab ainult proovimata jätmist!