Suppide rent

Meie rendivarustus

Suppama.ee pakub oma klientidele kvaliteetset, taskukohast ning mobiilset renditeenust. Rendime nii enda kvaliteetseid Suppama aerusurfilaudu kui ka Suppama SUP polo komplekte koos vajaliku personaliga teie ürituste tarbeks. Loomulikult anname kaasa kvaliteetsed päästevestid, et uus seiklus kulgeks ohutult. Rentimine on hea võimalus teha oma kodumaine suvepukus meeldejäävaks või üllatada oma peret vahva aktiviteediga. Tavaliselt  küsime ühe komplekti kohta 10€ tund, 25€ kolm tundi, 75€ terve nädalavahetus jne. Lisaks rendime välja kahte SUP polo komplekti (väljak, lauad, arud, päästevestid) koos instruktoriga.  See on super meelelahutus firmaüritustele, suvepäevadele.

BRONEERIMINE

Broneerimine meie veebilehe kaudu on imelihtne. Kõigepealt vali huvipakkuv toode või üritus, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kust tulen valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Suppama SUPirent on lihtne ja mugav

  • Suppama lauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP'i lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • SUP ei võta ruumi

    Suppama aerusurfilauad on täispuhutavad, mis teeb nende transportimise ülimalt mugavaks, sest kokkurullituna on laua mõõtmed väga kompaktsed. Täispuhutuna on laua kaal ainult 10-11kg.

  • SUVE PARIMAD ELAMUSED

    Kahetseda saab ainult proovimata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!