SUP jooga

SUP fitness suppamistunnid

 

Kui pilt ütleb juba 1000 sõna siis on vähemalt 3000 põhjust, miks Sa peaksid sel suvel supamist proovima. Suppamine põletab 5-10 korda rohkem kaloreid kui näiteks rattasõit. See on ka üks põhjuseid miks suppamisest on saanud kõige kiiremini kasvav spordiala maailmas! 

Meie eesmärk on pakkuda nii algajatele kui edasijõudnutele programmi, mis propageerib lõbusat, tervislikku elustiili parandades samaaegselt suppamise (aerulauasurfi) tehnikat. Kui suveks ei jõua siis suve lõpuks jõuate rannavormi päris kindlasti.

Tunnid leiavad aset erinevatel tasase vee ja vaikse vooluga veekogudel üle Eesti (vaata meie asukohti ürituste kalendrist). Kuna suppamine arendab kogu keha kontrollimist, stabiilsust, tasakaalu ja sooritusvõimet siis kõik peamised lihasgrupid saavad hästi koormatud. Sa avastad enda keha samal ajal looduse avastamisega – see on täiesti uut moodi treeningmeetod. Meie litsenseeritud instruktorid juhendavad sind korrektselt aerutama ning nautima seda dünaamilist ja mitmekülgset treeningut, mille tulemusena saad sa tugevamaks, sinu puusad, kere ning õlad hakkavad liikuma ja painduvad paremini tagades pareme stabiiluse veel.  Meie SUP fitness tund algab soojenduse ning ülakeha treeninguga, millele järgneb sprintide, jõutõmmete ning teiste harjutuste kombinatsioon, mis katab kõik lihasgrupid (jalad, selg, kõht ja kere). Pulsi saab üles kergesti, seega kaloreid põletatakse palju. Meie SUP fitness klass sobib erineva ettevalmistusega inimestele ning iganädalased osalejad märkavad oma arengut kiiresti. 

SUP jooga

 

Aerulaua jooga on LAHE!!! Meie joogaklassid sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele, seega kõigi jaoks on meil pakkuda midagi uut ja huvitavat. Jooga aerusurfi laual on põhimõttelt nagu tavaline jooga ainult et mõnikord võib märjaks saada. Tegelikult ei peagi meie kliendid oskama suppata ega omama kogemusi joogas, et selle lõbusa treeninguga algust teha. Algajate jaoks on Suppama SUP jooga lõbus ja põnev viis joogaga tutvust teha – tõsisest saaltreeningust on asi kaugel ning nalja saab palju. Edasijõudnutele on see suurepärane võimalus testida oma tasakaalu uuel tasemel.

 

Jooga vee peal on mitmekülgsem ning kalorite põletamine ei tundu siin üldse mitte pingutusena, sest kogu tund on lihtsalt niivõrd lõbus, et väsimusele mõelda pole aega.

 

Kogu kontsept on lihtsalt võrratu: õues olemine on virgutav, tunda tuult enda näol on värskendav ning näha vett enda all ja ümber on ülimalt põnev. Veel tekkiv väbelus lisab stabiilsuse hoidmiseks ekstra väljakutse, mis tähendab seda, et lihased on koormatud tavalise joogaga võrreldes rohkem. Fitnessi entusiastidele on lisaboonuseks see, et SUP jooga sunnib kehas tööle ka lihased, mis tavatreeningutel jäävad tihti koormuseta. SUP jooga on suurepärane viis harjutada taskaalu ja säilitada positiivne hingestatus.

 

SUP’i (Paddle Board) jooga on ainulaadne kogemus ja suurepärane moodus nautida rahu otse looduskaunil veekogul.

 

Meie jooga instruktorid on litsenseeritud andma erinevaid jooga ja pilatese treeninguid. Suppama pakub parimat praktikat ja õpet kõige meeldivamal viisil kombineerides loovuse, professionaalsuse ja väljakutsed. Kõik on meie juurde teretulnud ja eelnev suppamise kogemus pole absoluutselt tähtis. 

BRONEERIMINE

 

SUP jooga lõõgastavates trennides osalemine on meie veebilehe kaudu imelihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast huvipakkuv SUP jooga trenn, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid SUP joogat tellida oma järgmisele sünnipäevale, suveüritusele või muule koosviibimisele, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.ee või helistades +372 5858 0905.

Jooga treening aerusurfi laudadel

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!