Kuidas broneerida?
16222
page-template-default,page,page-id-16222,page-child,parent-pageid-16148,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

Kuidas broneerida?

KUIDAS TELLIDA TEENUSEID SUPPAMA VEEBILEHELT?

1) KODULEHEKÜLG – mugav, kiire ja usaldusväärne ostukeskkond:

  • TELLIMUS – Lisage sobivad teenused/tooted ostukorvi. Ostukorvis saate teha muudatusi oma tellimuses (muuta kogust, eemaldada toodet jne). Kui kõik on Teile sobilik, siis vajutage nupule „Edasi“.  Seal saate valida, kas soovite siseneda registreeritud kasutajana või ilma. Kui olete valinud sobiva, vajutage „Sisene“ või „Edasi“ nupule. Seejärel sisestage oma kontaktandmed ja tarne andmed (kuupäev, kellaaeg, aadress). Klõpsake „Edasi“ ja te saate valida endale sobiva makseviisi. Järgnevalt lehelt tuleb valida sobiv makseviis ja kui see on valitud tuleb uuesti vajutada nupule „Edasi“. Kui kõik andmed on õiged ja soovite kaupa tellida tuleb järgmisena vajutada nupule „Telli“ ning teie tellimus ongi edastatud meie töötajatele
  • KINNITUS – Kohe, kui olete tellimuse lõpetanud, saadame meie teile e-maili koos arvega kinnitamaks, et oleme teie tellimuse kätte saanud.
  • TEENUSE tarbimine – Teenus on teie jaoks kättesaadav asukohas ja ajahetkel, millele tellimus sai esitatud.

2) E-POST – Saate kirjutada meile küsimusi toodete kohta ning teha ka e-maili teel tellimusi.*

3) TELEFON – Võite küsida infot tellimise kohta helistades 58580905*

*- Et vältida arusaamatusi kontaktandmete edastamisel või maksmise ja tarne küsimustes, soovitame teha tellimuse siiski kodulehe kaudu (www.suppama.ee).

MAKSEVÕIMALUSED:

1) SULARAHA – Sularahas saate tasuda meie juures kohapeal ainult juhul kui olete eelnevalt aja/toote broneerinud meili teel või telefonitsi ning saanud Suppama.ee töötajalt ka vastavasisulise kinnituse.
2) ÜLEKANNE – Saate tasuda arve alusel ülekandega (nii füüsilise kui ka juriidilise isikuna).
3) KAARDIMAKSE/PANGALINGID – Veebipoes on võimalik tasuda Swedbanki ja SEB pangalinkide vahendusel. Internetis krediitkaardiga maksmine – makse jaoks on vajalik sisestada kaardi andmed. Kui pank kinnitab makse, siis broneeritakse antud summa ja saadetakse automaatsele täitmisele.