Meist

MIDA ME PAKUME

 

Suppama on Eesti suurim mobiilne lõbusate SUP (Stand up paddling ehk aerusurf) tegevuste pakkuja. Tutvustame üli-lahedat maailmas populaarsust koguvat veespordiala SUP polo ning teeme SUP joogat mõnusatel Suppama aerulaudadel. SUP polo on kindlasti selle suve must-try tegevus kõikidele lõbusatele sõpruskondadele, kes otsivad uusi seiklusi, millega oma suve vürtsitada.  SUP jooga on meie teine põhitegevus, mis pakub suurepäraseid emotsioone ning mida viivad läbi oma ala tõelised spetsialistid Tallinna joogakoolidest. Lisaks on sellest aastast Suppama toodete valikus ka suured team supid “Mürakad”, mille peale mahub korraga 6-8 inimest. Nendega on võimalik teha väiksemat sorti võistlusi ja panna edukalt proovile meeskonnatöö oskus. Muidugi pakume ka SUP  laua renti, seda koos kogu vajaliku varustusega (sup laud, aer, päästevest, pump) ja korraldame erinevaid SUP matkasid üle Eesti. Tulge kindlasti proovima, sest ühegi ala jaoks ei ole otseseid füüsilisi eeldusi ning hakkama saavad edukalt kõik, kes proovida soovivad.

Silma tasub peal hoida ka meie Facebookilehel, kus jagame jooksvat infot eriürituste ja erinevate põnevate matkade kohta üle Eesti.

 

Lisaks pakume oma põnevaid tegevusi ka firmaüritustele, sünnipäevadele, poissmeesteõhtutele ja paljudele teistele toredatele koosviibimistele. Küsige hinnapakkumist ürituse korraldamiseks enda asukohas. Võtame veel vastu ka 2018 suvehooaja ürituste broneeringuid.

 

Selle suve lahedaimas trennis näeme!

Miks Suppama teenused?

Kaunis loodus

Kaunis loodus

Naudi vahetut Eesti loodust huvitavate tegevuste käigus, mis pakkuvad sulle suve top elamusi!

Trendikas meelelahutus

Trendikas meelelahutus

SUP polo ja SUP jooga on maailmas hetkel trendispordialad, millest pead ka Sina osa saama.

Kustumatud mälestused

Kustumatud mälestused

Eesti loodus, värske õhk, puhas vesi, hea seltskond ning põnev tegevus jätab suvest kustumatud mälestused.

Suppama pakub teile võimalust paigutada oma ettevõtte logod meie väljakutele ning olla koos meiega esindatud 2018 suve rahvarohkematel rannaüritustel. Andke oma soovidest meile teada või kutsuge meid lihtsalt külla!