Meist

MIDA ME PAKUME

Suppama on Eesti suurim mobiilne lõbusate SUP (Stand up paddling ehk aerusurf) tegevuste pakkuja, kelle “staapideks” 2016 suvehooajal onValdeku karjääri tehisjärv (Männiku wakepark) ja Pärnu Vallikäär. Nendes asukohtades tutvustame üli-lahedat maailmas populaarsust koguvat veespordiala SUP polot ning teeme SUP joogat mõnusatel Suppama aerulaudadel. SUP polo on kindlasti selle suve must-try tegevus kõikidele lõbusatele sõpruskondadele, kes otsivad uusi seiklusi, millega oma suve vürtsitada.  SUP jooga on meie teine põhitegevus, mis pakub suurepäraseid emotsioone ning mida viivad läbi oma ala tõelised spetsialistid Tallinna joogakoolidest. Tulge kindlasti proovima, sest kummagi ala jaoks ei ole otseseid füüsilisi eeldusi ning hakkama saavad edukalt kõik, kes proovida soovivad.

Lisaks igapäevasele rannategevusele pakume oma põnevaid tegevusi ka firmaüritustele, sünnipäevadele, poissmeesteõhtutele ja paljudele teistele toredatele koosviibimistele. Broneerige aeg suuremale grupile ühes meie põhiasukohtadest või küsige hinnapakkumist ürituse korraldamiseks enda asukohas. Võtame juba vastu ka 2017 suvehooaja ürituste broneeringuid.

Nii Männikul kui ka Pärnu Vallikäärus oleme tegevad ilusa ilmaga teisipäevast pühapäevani. Ilus ilm tähendab meie jaoks mitte liiga palju sademeid ja mitte liiga tugevat tuult :) Polotreeningud toimuvad päev läbi ning joogatunnid kuni kuuele inimesele toimuvad igal õhtul kell 17:00 välja arvatud kolmapäeviti. Kui plaanite tulla suurema grupiga siis saame olla paindlikud ja kellaaegu vastavalt teie soovile nihutada või lisatrenne organiseerida.

Selle suve lahedaimas trennis näeme!

Miks Suppama teenused?

Kaunis loodus

Kaunis loodus

Naudi vahetut Eesti loodust huvitavate tegevuste käigus, mis pakkuvad sulle suve top elamusi!

Trendikas meelelahutus

Trendikas meelelahutus

SUP polo ja SUP jooga on maailmas hetkel trendispordialad, millest pead ka Sina osa saama.

Kustumatud mälestused

Kustumatud mälestused

Eesti loodus, värske õhk, puhas vesi, hea seltskond ning põnev tegevus jätab suvest kustumatud mälestused.

Suppama.ee pakub teile võimalust paigutada oma ettevõtte logod meie väljakutele ning olla koos meiega esindatud 2016 suve rahvarohkematel rannaüritustel. Andke oma soovidest meile teada või kutsuge meid lihtsalt külla!