Meeskonna SUP Mürakas
18703
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18703,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

SINU TASAKAAL ON KOGU TIIMI TASAKAAL


Suppama SUP Mürakas on ainulaadne kogemus ühe meeskonna jaoks. 
Jõu võrdsel jagamisel, ühes rütmis aerutamisel ning hea tasakaalu ja koordinatsiooni harjutamisel on võimalik saavutada sünkroonsus ja võit SUP Müraka taltsutamisel. Esmapilgul hiiglaslikult suur SUP Mürakas sobib igale seltskonnale, ka tüdrukutele, sest hea rütmi ja kööstöö saavutamisel on sellega väga lihtne manööverdada ning lustida. Eriti värskendav ning lõbus tiimitöö harjutamise võimalus, mida tasub kindlasti proovida. 

Matkamine, võistlemine või surfamine suurtel lainetel – SUP Mürakas on ideaalne valik, kui soovid veeta päeva oma seltskonnaga lõbusalt ja sportlikult.


Tiimitöö, palju nalja ja hea tervis liikumisest!

SUPPAMA SUP MÜRAKAS


SUP Mürakas on suur meeskonna SUP laud, mille peale mahub korraga suppama 6-8 inimest. Suppama Mürakas sobib nii jõgede, järvede, rabade kui ka mere peal lainete püüdmiseks ja liigub hea tiimitöö saavutamisel väga kergelt ja kiirelt vee peal edasi. SUP Mürakas on lõbus ja sportlik võimalus sõprade ning kolleegidega aega veeta. Tegemist on väga hea väljakutsega tiimitöö harjutamiseks. 


Suppama Mürakas on disainitud tugevast ja vastupidavast kahekordsest PVC materjalist. Müraka pealispinda katab mõnusalt pehme EVA matt, mis teeb Mürakal seismise ja istumise libisemiskindlaks ning nauditavaks. Mürakal on palju neoprene kattega käepidemeid, et seda oleks mugav tõsta ja vajadusel kanda ning merel laineid püüdes oleks igal sõitjal lauast kinni hoidmise võimalus.


Suppama Mürakas on 5m pikk, 2m lai ning kaalub täispuhutult ca 40kg. Mürakale on lisatud kaks ventiili, et seda oleks hea kiirelt kahe pumbaga täis pumbata ja ka kiirelt tühjaks lasta ning kokku rullida. Mürakat on lihtne transportida auto katuseraamidel, haagisel või universaalkerega auto pagasiruumis, kui tagumised istmed alla lasta 🙂


Loomulikult on Mürakal kasutusvõimalusi mitmeid: matka oma seltskonnaga valitud kaunil ja looduslikul jõel, järvel või merel; korralda kahe SUP Müraka vahelisi meeskondlikke võistlusi; mine Mürakaga merele ja püüa laineid; võta päikest ja tee väike piknik. Mida vaid kujutlusvõime lubab 🙂


Meie korraldame SUP Mürakatega erinevaid matkasid, kuid rendime laudu ka erakasutuseks välja. Lisaks pakume neid soovi korral ka ettevõtetele oma suveürituste vürtsitamiseks.

BRONEERI AEG MATKALE MEIE UUELT KODULEHELT:

BRONEERIMINE


SUP Müraka matkal osalemine on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast SUP Müraka matk, mida soovid proovida. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Kui soovid SUP Mürakat rentida või sellel oma seltskonnaga mõnel teisel kaunil veekogul matkata, siis võta meiega ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

SUP laudadel on lõbus sõpradega aega veeta

  • Stabiilsed supilauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Tule ainult kohale...

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui oma uut lemmikala nautida.

  • Suve parimad elamused

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist. Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!