TULE PROOVI SUPPAMA HIIT JA YOGAFUNC TREENINGUID

Efektiivne trenn, mille raskust lõbutsedes ei märkagi!

Populaarsetes Suppama fitmat trennides osalemiseks tuleb valida allolevast loetelust sobiv toode ning tasuda ettemaks kas SEB / Swedbanki pangalinkide vahendusel või tasudes pangaülekandega, mille info kuvatakse teile peale nimetatud maksevõimaluse valimist.

Üritused

Üritused puuduvad

</p>

BRONEERIMINE

Broneerimine meie veebilehe kaudu on imelihtne. Kõigepealt vali huvipakkuv toode või üritus, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kust tulen valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Ainult positiivsed emotsioonid

  • Stabiilsed lauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP'i lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Ainult fun!

    Suppama.ee instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui funnida.

  • SUVE PARIMAD MÄLESTUSED

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist…Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!