FITMAT trennid

TASAKAAL VEE PEAL JA FÜÜSILISES VORMIS


Arenda tasakaalu ja kehatunnetust ning saavuta kaunis toonuses vorm meie efektiivsete kogukeha treeningutega vee peal. Saa sõbraks meie FITMAT basseinitreeningutega Suppama HIIT ja Suppama Yogafunc.

FITMAT treeninguid viime läbi Nõmme Spordikeskuse välibasseinil, kus veetemperatuur on juuni teisel nädalal 20 kraadi ja järjest tõuseb. Päikeselise ja sooja ilmaga on väga hea ennast peale intensiivset trenni värskendavas vees veidi jahutada. Trennis muidugi ei pääse sellest kuidagi.


Tule proovi järele ja vali oma lemmik suvine trenn!

Suppama HIIT treening

Suppama HIIT treening

Suppama HIIT on intensiivne ja lõbus kogukeha treening vee peal, mis parandab lihasvastupidavust ja -jõudu, arendab koordinatsiooni ja tasakaalutunnetust ning põletab efektiivselt kaloreid.
Suppama YOGAFUNC treening

Suppama YOGAFUNC treening

Suppama YOGAFUNC on uus ja lõbus Ashtanga jooga baasliigutustel põhinev treening vee peal, mis pakub täiuslikku kombinatsiooni keha-, meele- ja tasakaalutreeningust ning süstib positiivseid emotsioone.

BRONEERI AEG SIIT

BRONEERIMINE


Fitmati trenni kohta broneerida on meie veebilehe kaudu lihtne. Kõigepealt vali ürituste nimekirjast huvipakkuv Fitmati trenn, millel soovid osaleda. Seejärel kuvatakse kalendervaade veel vabade aegadega, kus tuleb valida endale sobivaim kuupäev ning kellaaeg. Edasi on kord makse sooritamise käes, mida meie veebilehel on võimalik teha tuntumate pangalinkide vahendusel. Jääb üle vaid oodata, et aeg sinu korrani kiiremini kätte jõuaks.

Ainult positiivsed emotsioonid

  • Stabiilsed lauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Ainult fun!

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui funnida.

  • SUVE PARIMAD MÄLESTUSED

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist…Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!