FITMAT trennid
18692
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18692,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22563
 

FITMAT trennid

TASAKAAL VEE PEAL JA FÜÜSILISES VORMIS


Arenda tasakaalu ja kehatunnetust ning saavuta kaunis toonuses vorm meie efektiivsete kogukeha treeningutega vee peal. Saa sõbraks meie FITMAT basseinitreeningutega Suppama HIIT ja Suppama Jooga.

FITMAT treeninguid viime läbi nii sise- kui välibasseinidel, kus päikeselise ja sooja ilmaga on väga hea ennast peale intensiivset trenni värskendavas vees veidi jahutada. Trennis muidugi ei pääse sellest kuidagi.


Tule proovi järele ja vali oma lemmik suvine trenn!

Suppama HIIT treening

Suppama HIIT treening

Suppama HIIT on intensiivne ja lõbus kogukeha treening vee peal, mis parandab lihasvastupidavust ja -jõudu, arendab koordinatsiooni ja tasakaalutunnetust ning põletab efektiivselt kaloreid.
Suppama JOOGA treening

Suppama JOOGA treening

Suppama JOOGA on uus ja lõbus Ashtanga jooga baasliigutustel põhinev treening vee peal, mis pakub täiuslikku kombinatsiooni keha-, meele- ja tasakaalutreeningust ning süstib positiivseid emotsioone.

BRONEERI AEG SIIT

NB! Sel hooajal on Nõmme Spordikeskuse välibasseinil Suppama Fitmat trennid ajutiselt peatatud, kuna Nõmme Spordkeskuse välibasseinis teostatakse põhjalikke renoveerimistöid. Huvilistele anname kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel teada, kui renoveerimistööd on tehtud ning trennidega saab uuesti jätkata.

Kui Teil on soov Fitmat basseinitrenne oma seltskonnaga mõnes teises sise- või välisbasseinis läbi viia, siis võtke meiega julgelt ühendust e-maili teel info@suppama.com või helistades +372 5858 0905.

 

Regulaarsetest FITMAT sisebasseinitreeningutest saab osa võtta näiteks Tallinna Kalev SPA-s ja Viimsi SPA-s, Tabasalu Spordikompleksis ning sellest aastast ka Türi Rahvaspordi Majas. Treeningutes osalemiseks piisab Teil lihtsalt vastava keskusega ühendust võtta ja endale sobiv trenniaeg broneerida.

Tsekka ka meie uut kodulehte www.suppama.com

Ainult positiivsed emotsioonid

  • Stabiilsed lauad

    Meie nägusad lauad on jäigad ning stabiilsed. See, et Suppama SUP lauad on täispuhutavad tuleb inimestele tihti üllatusena. Täispuhutavad lauad on kontaktis pehmed ning vigastuste tekkimise oht on viidud minimaalseks.

  • Ainult fun!

    Suppama instruktorid tulevad sinu üritusele või koduranda, valmistavad kõik ette ning Sul ei jää muud üle kui funnida.

  • SUVE PARIMAD MÄLESTUSED

    Kahetseda saab ainult minemata jätmist…Näiteks see paar siin fotol... kas nad unustaksid selle hetke? Kindlasti mitte ja kindlasti ei unusta ka Sina! Tule ja proovi järele!