Mida me pakume

Suppama on Eesti suurim mobiilne lõbusate SUP (Stand up paddling ehk aerusurf) tegevuste pakkuja. Teist suve järjest pakume inimestele võimalust tutvust teha üli-lahedate, maailmas populaarsust koguvate veespordialade SUP polo ning SUP joogaga. SUP polo on kindlasti selle suve must-try tegevus kõikidele lõbusatele sõpruskondadele, kes otsivad uusi seiklusi, millega oma suve vürtsitada.  SUP jooga on meie teine põhitegevus, mis pakub suurepäraseid emotsioone ning mida viivad läbi oma ala tõelised spetsialistid Tallinna joogakoolidest. Tulge kindlasti proovima, sest kummagi ala jaoks ei ole otseseid füüsilisi eeldusi ning hakkama saavad edukalt kõik, kes proovida soovivad. Silma tasub peal hoida ka meie Facebookilehel, kus jagame jooksvat infot eriürituste ja erinevate põnevate matkade kohta üle Eesti.

Meie lõbusad ja kõigi jaoks jõukohased tegevused sobivad firmaüritustele, sünnipäevadele, poissmeeste – ja tüdrukuteõhtutele ning paljudele teistele toredatele koosviibimistele, kus vaid sobiv veekogu kasutada on. Küsige hinnapakkumi ürituse korraldamiseks enda asukohas või külastage meid meie põhitegevuskohtades.

SUP POLO

Stand Up Paddle Polo või lihtsalt SUP Polo on Suppama.ee poolt Eestis tutvustatav uudne spordiala, mis ühendab vee polo ja suppamise. Selline kombo on ülimalt lõbus! SUP Polo võiks kirjeldada kui veepolo, lacrosse’i ja romuralli ristandit, mida mängitakse täispuhutavatel SUP laudadel täispuhutava väljaku keskel tasasel veel. Mäng on lühike, kiire, mõõdukalt kaootiline ja hullu-moodi lõbus!  Varustus koosneb hiiglaslikust täispuhutavast väljakust ning väravatest, spetsiaalsetest SUP polo täispuhutavatest SUP laudadest ning väga erilistest avausega SUP polo aerudest.  SUP polo reeglid on väga lihtsad: Väljak on mõõtmetega 25×20 meetrit ja mängitaks kolm-kolme vastu kaks 10 minutilist poolaega. Palli toimetamiseks vastaste väravasse tohib kasutada ainult spetsiaalset aeru. Palli mängimine põlvili laual olles või vette kukkudes on keelatud. Viimane olukord on selles mängus igati tavapärane nähtus.  Poolaja kestuseks on 10 minutit, mis võib küll tunduda lühike aga ennatlike järeldusi teha pole mõtet – see mäng pole mitte ainult lõbus, vaid see on ka pagana hea trenn.  See hull mäng on sel suvel must-have kogemus ning meie anname endast parima, et see teieni tuua.

SUP jooga

SUP jooga

Aerulaua jooga on ülilahe elamus!  Vahet pole, kas sul on aerulaua kogemusi või mitte, meie SUP jooga tunnid sobivad sulle igal juhul. Jooga aerusurfilaual on nagu tavaline jooga ainult selle erinevusega, et vahel võib märjaks saada. Sa ei pea oskama eelnevalt suppata ega ka joogat. Lihtsalt tule ja alusta selle uue ja LÕBUSA TREENINGUGA! Joogaga alustajatele on see lõbus ja põnev võimalus kogeda jooga treeningut, mis ei ole liiga tõsine – vastupidi, see tund on “kajakaid” täis! Joogas edasijõudnutele on see aga suurepärane võimalus testida tasakaalu ning asana-skill’e. Ole meie Facebooki üritustega kursis SIIN.

SUPPIDE RENT

SUPPIDE RENT

Pakume oma klientidele mugavat, taskukohast ning mobiilset SUP’i rendi teenust. Me rendime oma kauneid täispuhutavaid Suppama aerusurfilaudu koos aerude ning päästevestidega. Rentimine on hea võimalus teha kodumaist suvepukust meeldejäävaks või üllatada oma peret vahva aktiviteediga. Tavaliselt  küsime ühe komplekti kohta 10€ tund, 25€ kolm tundi, 75€ terve nädalavahetus jne. Lisaks rendime välja kahte SUP polo komplekti (väljak, lauad, arud, päästevestid) koos instruktoriga.  See on super meelelahutus firmaüritustele, suvepäevadele.

 

Üritused

4 päeva tagasi

Suppama

Ootame kõiki tartlasi juba järgmisel laupäeval, 28. oktoobril Aura Keskusesse Suppama näidistreeningutele. Teeme 4 trenni järjest ja kavas on nii Suppama HIIT kui ka Suppama Yogafunc treeningud särava treeneri Anja Kägo juhendamisel. Võta sõber kaasa ja tule proovi ise ära kui lahedad need trennid on ja anna meile tagasisidet, kas need trennid peaks regulaarselt Tartus kättesaadavad olema.

Pileti hind trenni kohta on 9EUR'i ja piletid on võimalik soetada "hangi piletid" lingilt.

SUPPAMA HIIT (45 min) – oleme kombineerinud veepinnal tasakaalu hoidmise intensiivsuse kogu keha treeninguga, mille tulemuseks on äärmiselt tõhus ning lõbus cross-training, mis sobib küll kõigile, aga paneb proovile ka kõige suuremad trennifännid. Tegemist on lõbusa, aga samas intensiivse kogu keha treeninguga, mis parandab lihasvastupidavust ja -jõudu, arendab koordinatsiooni ja tasakaalutunnetust ruumis ning põletab efektiivselt kaloreid. Kui sa oled püsiv, siis aegamisi on tugev keskkere ja ilus lihastoonus garanteeritud. Ja seda kõike põhimõtteliselt lõbutsemas käies. Treenitakse jalgu, tuharat, kõhtu, selga, käsi, rinda, õlga, teeme hea portsu kardiovaskulaarset treeningut, arendame tasakaalu ja kehatunnetust ning isegi venitatame ja lõdvestume treeningu lõpus. SUPPAMA HIIT sobib igal tasemel liikumishuvilisele, treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest Fitmattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile.

SUPPAMA YOGAFUNC (45 min) – populaarse YOGAFUNC fitness jooga uus ja veel lõbusam veepealne versioon. Kõlab päris hullumeelselt, mis? Uus treening YOGAFUNC pakub täiuslikku kombinatsiooni keha-, meele- ja tasakaalutreeningust ning süstib läbi lõbusa proovilepaneku positiivseid emotsioone igasse inimesse. Ashtanga jooga baasliigutustel põhinev treening sujub kaasahaarava muusika saatel, pannes ühteaegu proovile SINU painduvuse, tasakaalu, koordinatsiooni ja muidugi lihasjõu. YOGAFUNC sobib igal tasemel joogahuvilisele, treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest Fitmattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile.

Suppama trenni võid tulla nii ujumisriietes kui ka mugavates trenniriietes.

Tähelepanu tartlased - Suppama näidistrennid Aura Keskusesokt. 28, 12:00p.l.
... Vaata lisaksSee Less

Tähelepanu tartlased - Suppama näidistrennid Aura Keskuses

2 nädalat tagasi

Suppama

... Vaata lisaksSee Less

Vaata Facebookis

Kommenteeri Facebookis

Karen-Marie Olsen 😊👏🏼👏🏼

Vaata kõiki

Viska meile laik!

Haapsalu otsib Suppama treenerit regulaarsete trennide andmiseks vähemalt 2-3 korral nädalas. Märgi ära oma Haapsalu sõber/sõbranna, kui arvad, et see pakkumine võiks teda huvitada :) Lisainfo info@suppama.com. Täname!

Kui soovid enda suveüritused sportlikult ja meeleolukalt mööda saata siis võta meiega kindlasti ühendust!