Mida me pakume

Suppama on Eesti suurim mobiilne lõbusate SUP (Stand up paddling ehk aerusurf) tegevuste pakkuja. Teist suve järjest pakume inimestele võimalust tutvust teha üli-lahedate, maailmas populaarsust koguvate veespordialade SUP polo ning SUP joogaga. SUP polo on kindlasti selle suve must-try tegevus kõikidele lõbusatele sõpruskondadele, kes otsivad uusi seiklusi, millega oma suve vürtsitada.  SUP jooga on meie teine põhitegevus, mis pakub suurepäraseid emotsioone ning mida viivad läbi oma ala tõelised spetsialistid Tallinna joogakoolidest. Tulge kindlasti proovima, sest kummagi ala jaoks ei ole otseseid füüsilisi eeldusi ning hakkama saavad edukalt kõik, kes proovida soovivad. Silma tasub peal hoida ka meie Facebookilehel, kus jagame jooksvat infot eriürituste ja erinevate põnevate matkade kohta üle Eesti.

Meie lõbusad ja kõigi jaoks jõukohased tegevused sobivad firmaüritustele, sünnipäevadele, poissmeeste – ja tüdrukuteõhtutele ning paljudele teistele toredatele koosviibimistele, kus vaid sobiv veekogu kasutada on. Küsige hinnapakkumi ürituse korraldamiseks enda asukohas või külastage meid meie põhitegevuskohtades.

SUP POLO

Stand Up Paddle Polo või lihtsalt SUP Polo on Suppama.ee poolt Eestis tutvustatav uudne spordiala, mis ühendab vee polo ja suppamise. Selline kombo on ülimalt lõbus! SUP Polo võiks kirjeldada kui veepolo, lacrosse’i ja romuralli ristandit, mida mängitakse täispuhutavatel SUP laudadel täispuhutava väljaku keskel tasasel veel. Mäng on lühike, kiire, mõõdukalt kaootiline ja hullu-moodi lõbus!  Varustus koosneb hiiglaslikust täispuhutavast väljakust ning väravatest, spetsiaalsetest SUP polo täispuhutavatest SUP laudadest ning väga erilistest avausega SUP polo aerudest.  SUP polo reeglid on väga lihtsad: Väljak on mõõtmetega 25×20 meetrit ja mängitaks kolm-kolme vastu kaks 10 minutilist poolaega. Palli toimetamiseks vastaste väravasse tohib kasutada ainult spetsiaalset aeru. Palli mängimine põlvili laual olles või vette kukkudes on keelatud. Viimane olukord on selles mängus igati tavapärane nähtus.  Poolaja kestuseks on 10 minutit, mis võib küll tunduda lühike aga ennatlike järeldusi teha pole mõtet – see mäng pole mitte ainult lõbus, vaid see on ka pagana hea trenn.  See hull mäng on sel suvel must-have kogemus ning meie anname endast parima, et see teieni tuua.

SUP jooga

SUP jooga

Aerulaua jooga on ülilahe elamus!  Vahet pole, kas sul on aerulaua kogemusi või mitte, meie SUP jooga tunnid sobivad sulle igal juhul. Jooga aerusurfilaual on nagu tavaline jooga ainult selle erinevusega, et vahel võib märjaks saada. Sa ei pea oskama eelnevalt suppata ega ka joogat. Lihtsalt tule ja alusta selle uue ja LÕBUSA TREENINGUGA! Joogaga alustajatele on see lõbus ja põnev võimalus kogeda jooga treeningut, mis ei ole liiga tõsine – vastupidi, see tund on “kajakaid” täis! Joogas edasijõudnutele on see aga suurepärane võimalus testida tasakaalu ning asana-skill’e. Ole meie Facebooki üritustega kursis SIIN.

SUPPIDE RENT

SUPPIDE RENT

Pakume oma klientidele mugavat, taskukohast ning mobiilset SUP’i rendi teenust. Me rendime oma kauneid täispuhutavaid Suppama aerusurfilaudu koos aerude ning päästevestidega. Rentimine on hea võimalus teha kodumaist suvepukust meeldejäävaks või üllatada oma peret vahva aktiviteediga. Tavaliselt  küsime ühe komplekti kohta 10€ tund, 25€ kolm tundi, 75€ terve nädalavahetus jne. Lisaks rendime välja kahte SUP polo komplekti (väljak, lauad, arud, päästevestid) koos instruktoriga.  See on super meelelahutus firmaüritustele, suvepäevadele.

 

Üritused

2 nädalat tagasi

Suppama

Suppama HIIT kava juhendamine on võimalik selgeks õppida juba järgmisel pühapäeval Audentes Fitnessis. Kümnest Fitmatist neli ootavad endiselt enda peale uusi Suppama HIIT instruktoreid. Registreerimine läheb lukku järgmisel kolmapäeval või hetkel, mil kohad on täitunud. Tule veeda lõbus päev ja omanda uusi oskusi.

Suppama HIIT instruktorite koolitus Audentes Fitnessisveebr. 18, 9:00e.l.
... Vaata lisaksSee Less

Suppama HIIT instruktorite koolitus Audentes Fitnessis

2 nädalat tagasi

Suppama

Siit ta tuleb taas! 18. veebruaril korraldame selle talve ainsa ametliku Suppama HIIT instruktorite koolituse Eestis - seekord Audentes Fitnessis.

Suppama HIIT instruktorite koolitus on ühepäevane koolitus, mille läbinutel on võimalik edukalt alustada Suppama HIIT treeningutega iseseisvalt.

Pika, kuid lõbusa treeningpäeva kestel õpitakse grupitreeningute andmise põhitõdesid, harjutuste korrektset sooritamist muusikas, suhtlust ja emotsioonide edasi andmist ning õpitakse selgeks supercool Suppama HIIT kava, mille loojaks on Anja Kägo. Mõistagi õpitakse tundma Suppama Fitmatte, nende võimalusi ning kuidas nende abil kõige effektiivsemalt treenida.

Treeningul saavad osaleda kõik vähemalt 18. aastased naised ja mehed. Osalejatel võiks olla, kuid ei pea olema olemas rühmatreeningute andmise kogemus. Otseseid eeldusi peale sobiva füüsilise vormi ja vastupidavuse Suppama HIIT instruktoriks saamisel ei ole.

Kursuse läbiviijaks on särav Anja Kägo ning kursus on eesti keeles.

Kursuse hind 239€

Koolitusele registreermiseks tuleb saata email oma osalemissoovi ja kontaktinfoga e-posti aadressile info@suppama.com, misjärel väljastame pangaülekandega tasumiseks ettemaksuarve. Koolitusele garanteerib koha ainult ette-makstud pilet.

Lisainfo:
info@suppama.com

Suppama HIIT instruktorite koolitus Audentes Fitnessisveebr. 18, 9:00e.l.
... Vaata lisaksSee Less

Suppama HIIT instruktorite koolitus Audentes Fitnessis
Vaata kõiki

Viska meile laik!

Head uut sportlikku 2018 aastat! 💪💦🤘 Happy sporty new year! #suppama # suppamahiit #fit #fitfam #fitspo #fitness #workout #water #summer #beachbody #health #healthy #fitspo #floating #fitmat #aqua #sup #standuppaddling #instafun #balance #happy #night #getoutside #fitnessgoals #goalsetting #swim #water #hiit #aquahiit
Anya ja Kaidi võitsid meie loosimänguga pääsmed Audentesesse suppama ja jagasid ka meiega trennijärgseid emotsioone! 😍👍🏄‍♀️🏄‍♀️

Kui soovid enda suveüritused sportlikult ja meeleolukalt mööda saata siis võta meiega kindlasti ühendust!